Zarezerwuj pokój

Hotel-s Kelman

Zwierzęta

Zapraszamy Gości wraz z ich pupilami. Podczas dokonywania rezerwacji pobytu należy poinformować o przyjeździe z psem lub kotem. Zakwaterowanie gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach. Zobowiązujemy naszych gości do przestrzegania naszego regulaminu.

pexels-valeria-boltneva-1805164

Regulamin pobytu zwierząt na terenie hotelu:

W hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe (pozbawione zachowań agresywnych psy i koty).

Koszt pobytu każdego zwierzęcia w hotelu wynosi 60 zł za dobę.


Zwierzęta powinny być trzymane w pokojach właścicieli. Zwierzę nie może zostać w pokoju bez nadzoru opiekuna.

Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę, będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do odkupienia całego kompletu pościeli w cenie 150 zł /komplet

Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu.Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez dyrekcję hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele I rozliczane na koniec pobytu.

Po każdym pobycie zwierzecia w naszymym hotelu pokój jest sprawdzany przez nasz personel w obecności goscia.Za niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju, zostanie nałożona kara w wysokości 300 zł.Kelman Inn Global

Zwierzęta

Zapraszamy Gości wraz z ich pupilami. Podczas dokonywania rezerwacji pobytu należy poinformować o przyjeździe z psem lub kotem. Zakwaterowanie gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach. Zobowiązujemy naszych gości do przestrzegania naszego regulaminu.

Regulamin pobytu zwierząt na terenie Hotel-s Kelman:

  1. W obiekcie mogą przebywać tylko zwierzęta domowe (pozbawione zachowań agresywnych psy i koty).
  2. Koszt pobytu każdego zwierzęcia wynosi 80 zł za dobę.
  3. Zwierzęta powinny być trzymane w pokojach właścicieli. Zwierzę nie może zostać w pokoju bez nadzoru opiekuna.
  4. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.
  5. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę, będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do odkupienia całego kompletu pościeli w cenie 150 zł /komplet
  6. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w jego otoczeniu.
  7. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez dyrekcję obiektu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele I rozliczane na koniec pobytu.
  8. Po każdym pobycie zwierzęcia pokój jest sprawdzany przez nasz personel w obecności Gościa.
  9. Za niepoinformowanie recepcji o posiadaniu zwierzęcia w pokoju, zostanie nałożona kara w wysokości 300 zł.