Zarezerwuj pokój

DSC05275-HDR

Kelman Inn Global

Pokoje

Codzienne doświadczenie podejmowania i witania Gości pozwoliło nam wypracować indywidualny styl wraz ze wszystkimi  szczegółami, dzięki czemu na każdym etapie pobytu oferujemy rodzinną i naturalną gościnność.

Kelman Inn Global posiada w swojej ofercie miejsca noclegowe, zlokalizowane w 27 pokojach jedno-, dwu- trzy-, cztero- oraz sześcioosobowych. Większe pokoje to idealne rozwiązanie dla grup zarówno z Polski, jak również z innych krajów, a także grup zawodowych, którzy chcą odpoczywać w zacisznych  warunkach.

Większy pokój to również świetny wybór dla Gości podróżujących z dziećmi.

Dzieci do 2 roku życia nocują u nas bez dodatkowych opłat. Istnieje także możliwość dodania łóżeczka dla najmłodszych Gości.

Z kolei kameralne pokoje jednoosobowe polecamy Klientom Biznesowym, szukającym miejsca, gdzie można pracować i jednocześnie wypoczywać.

Wszystkie pokoje urządzone zostały w elegancki sposób, sprzyjający wypoczynkowi. Pokoje w standardowym wyposażeniu posiadają wygodne łóżka kontynentalne, telewizory oraz bezpłatny nielimitowany dostęp do sieci Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki.

Na czas pracy warto skorzystać z dostępnych w pokojach stolików z oświetleniem, lub ogólnodostępnego kącika komuterowego z bezpłatnym dostepem do internetu. Zaś na wygodny relaks pozwala lobby hotelowe.

DSC04996-HDR
DSC05177-HDR

Na terenie Kelman Inn Global znajdą Państwo duży, ogrodzony I dozorowany parking, dla samochodów osobowych, ciężarowych busów czy autokarów oraz motocykli.

Hotel zastrzega sobie możliwość pobrania opłaty za parking.

Cyklistom oferujemy rowerownie.

Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy wspólny aneks kuchenny, wyposażony w kuchenkę mikrofalową, chłodziarkę i czajnik, oraz komfortową salę, w której można spożyć przygotowane przez siebie posiłki.